Başarı Hikayeleri

Biri Nilay'ın  (Haziran 2014) Almanyadaki derslerde işletme bölümünden (BWL) üniversite başarısı, diğeri (Haziran 2017) tam 4 yıldır Sevgili Bahar Tümer Alev’le ilerleyen dostluğu, yol göstermesiyle başlayan, ve daha sonra Değerli Nilgün Aktaş’dan aldığı eğitimlerle bu konuda yaptığı araştırmalar sayesinde bugünkü ikinci  mesleği haline gelen " Uluslararası Yaşam Koçluğu " Kişisel Gelişim ve Danışmanlık" başarısı;

Bu paylaşım Türkiyede  çok değer verdiğim bir ailenin yakını olan (Baba  S.A. ve oğlu S.A ) kanser tedavisi görmüş  ve Almanya'dan uygulamış olduğum  uzaktan enerji çalışmaları ile artık kanserde herhangi  bir ilerleme olmayan, iyileşen iki tanıdığım için.

Durumları şuan çok iyi, evlerine çıkmış,  sağlıklı olduğu haberini doktor onaylı olarak aldılar.
Isimlerini yazmamı ve resimleri paylaşmamı istemedikleri için sadece buradan sizlerle bu mutluluğumu ve başarımı paylaşmak istedim.
Çünkü bize ‘’Paylaştıkça çoğalır’’ "iyiye, doğruya ve başarıya odaklan!" Yasası öğretildi.

Yaklaşık 1 yıldır süren Almanya’dan Türkiye’ye , uzaktan tedavi yöntemi ile başladığımız  Beyin ve Kolon kanser teşhisi konulmuş, tedavi gören danışanlardan  bu haberi almak, bu mesleğe karşı olan ilgimi ve sevgimi bir kez daha artırdı. Sizlerden gelen olumlu doktor raporları, yaşantınızın istediğiniz bir rüyaya dönüşmesi, Avrupa ve Türkiye’deki danışanlarımın hayatında bloke olmuş sorunların ortadan kalktığı gerçeği bana büyük bir haz veriyor. Kendimi daha iyi hissediyor, hayattan ve yaptığım işten daha fazla  zevk almamı sağlıyor.
Bana güvendiğiniz, inandığınız ve bu güzel haberler için sizlere binlerce kez teşekkür ederim.

Şükürler olsun.

Affınıza sığınarak sizlere yine kısaca bilgi vermek istiyorum. Bilindiği üzere çok çeşitli enerji teknikleri farklı isimlerde, reiki, kundalini, kuantum dokunuşu, yeniden bağlantı şifası v.s. Elbetteki hepsinin farklı yöntemleri ve etkileri olacaktır. Bunların özünde insanın kendinde varolan az yada çok herkesin içinden geçen "evrensel enerji " , bu yöntemlerle yükseltilip, hem kendinize, hemde sizlere bu alanda fiziksel ve zihinsel olarak geliştirip başkalarına şifa verebilme imkanı sunuyor.

Bütün bunların yanında benim kendi almış olduğum eğitimler ve  deneyimlerimden herkeste varolan içinden geçen enerji akımının bir şekilde insanın kendi kendisine uygulayarak, kullanabileceğine sonsuz inanıyorum.

Bilinçli ve yetenekli kuantum, bioenerji, reconnection v.s gibi  tedavi sistemi vücudumuzun organlarını tamir ederek işlevsel düzeyini maksimum seviyeye çıkarır.
Vücudun yıpranmış yaşam enerjisi sistemsel akımına, ilahi evrensel enerji sirkülasyon tekniğini düşünceniz ve ellerinizle yansıtarak, organların güç kayıp düzeyini eski gücüne ulaştırabiliriz.

Bizim görevimiz ilgi duyan danışanlarımıza bu metodu öğretmek, uygulatmak ve bu konuda yön göstermek, uygulayamayanlara ise  problemine göre sonuna kadar destek vermektir.
Enerji tedavisi neredeyse tüm hastalıklarda temel veya destekleyici tedavi yöntemi olarak uygulanabilir.

Aklınızda bulunması ve çevrenize önermeniz açısından sizlerle tekrar paylaşmak istiyorum.
 Enerji çalışmaları ve Kuantum Yaşam koçlarından alacağınız danışmanlık hizmetleri ile Klasik Tıp veya alternatif doğal iyileştirme yöntemleri ile  kombine kullanımı mümkündür.

Alternatif Tıp çağdaş tıp tedavilerinin yanında onlara destekleyici olarak hastanın rahatlaması, bağışıklık sisteminin güçlenmesi, psikolojisinin düzelmesi gibi amaçlarla kombine edilerek tedavi edilir. Ve eğer her ikisi uygun zamanda başlar ise sonuçlar her daim muhteşemdir.

Enerji çalışması, Reconnection, reiki, kundalini, gma, kuantum dokunuşu, NLP, EFT gibi ilaçsız tedavi edilen bu yöntemlerin uygulandığı  hastalıklar şunlardır.

Psikolojik sorunlar
Kronik yorgunluk
Cinsel sorunlar
Unutkanlık
Genel rejenerasyon
Uyku bozuklukları ve stres
Hormonal bozukluklar (örn. Menopoz)
Bel ve boyun fıtıkları,
Her türlü ağrı
Nörolojik hastalıklar
Solunum yolu hastalıkları (örn.bronşial astım)
Böbrek ve bağırsak rahatsızlıkları
Kronik enflamatuar rahatsızlıklar
Osteoporoz ( Kemik erimesi)
Psikosomatik hastalıklar
Depresyonlar
Romatizmal hastalıklar
Dolaşım bozuklukları
Spor yaralanmaları
Kalp damar hastalıkları
Kas gerginlikleri
Baş ağrıları ve migren
Gecikmiş yara ve kemik kırığı iyileşmeleri
Akne
Migren, gerilim (stres) tipi baş ağrıları,
Yüksek tansiyon,
Damar sertliği
Felçli hastalarda vücudun maksimum iyilik hali noktasına ulaştırılması
Kanser
MS

Druckversion | Sitemap
© www.nilayacikel.com

E-Mail