Kuantum dokunuşu ve Kuantum sıçrama çok hızlı gelişen bir tedavi yöntemidir

Enerji çalismalarindan hemen sonra anî bir sekilde, kendiniz için ögrenmemiz gereken dersler,olaylar ve insanlar ile karsilasirsiniz.
Bu sizin için yorucu olabilir. Yavas yavas yasadiginiz hayat dersleri biranda karsiniza çikar ve size ögrenmemiz gerekenleri,eksiklikleri 3 ay ile 6 ay arasinda bazende 1 yil boyunca sunar.. Bu süre her danisan için degisebilir,Çünkü her birimiz farkli frekans boyutlarindayiz. Peki bu süre sonunda ne olur?

 

"Kuantum sıçrama" diye adlandırdığımız hayatınızdaki enerji sıçraması bir üst kademesi yada daha fazlası..

 

 

Burada siz yine aynı siz olarak yaşamınızı sürdürürken,hızla geçen farkındalıklı,özgüven dolu,bakış açıları çok farklı bir şekilde gülümseyerek normalde  olmanız gereken enerji ile Istediginiz,hayal ettiğiniz,Ne varsa gerçekleşir ve siz sadece izlersiniz.

Sıçrama denmesinin nedeni bu durumun "çok hızlı" yaşanmasıdır !

 

Evrendeki her şey atomlardan oluşur. Atomun çekirdeği proton ve nötron içerir. Çekirdeğin etrafını bulutumsu bir yapı sarar. Bu bulutumsu yapının içinde orbital adındaki yörüngeler ve yörüngeler yerleşmiş elektronlar vardır. Evrende insanlarda dahil her şeyin yapısı atomiktir. Bir elektron bulunduğu orbitalden enerji alarak bir üst orbitale geçerse, bu, bir “kuantum sıçraması”dır.
Bütün bunları yaşamımıza uyarlarsak, evrenden aldığımız yüksek frekanslı enerjiler bizi bir üst yörüngeye sıçratır.


Kuantum dokunuşu ve Kuantum sıçrama çok hızlı gelişen bir tedavi yöntemidir. Bunu ilk dokunuşlar da danışanlarin %99 undan aldığımız cevaplardan sıkça tanıyoruz. 


Sizlere çok önemli bir uyarıda bulunmak istiyorum.
Tedavinin Hemen ardından karşınıza çıkan olaylara nötr davranmanız,dikkatli olmanız, çevre ve özellikle ailenizdeki negatif enerjileri farketmeniz,herhangi söz, olay,hayatınıza giren yeni insanlara karşı gözlerinizi açmanız gerekiyor

!!


Kuantum dokunuşu ve kuantum sıçrama tedavisi akabinde,Hayatınızdan çıkması gereken ne kadar negatif olay,İnsan,obje varsa çıkar. Bu yenilik enerjisinin habercisidir. Korkmayın! Sevgiyle kabul edin ve farkında olun.
Her yaşadığımız birer deneyim.Bunlara üzülmenin yada kırılmanın bir anlamı yok! Hayatın hızla bize öğretmek istediği birşeyler var ve öğrenip,kabule geçip nötr olmamız gerekiyor.


Geçen yıldan bu yana tüm tedaviler %100 başarı sağladı. Her danışan, ailem başta olmak üzere ,çevrem ve tüm gelen danışanlarımdan bu başanın sonuçlarını aldık.

Gerek hastanelerde fiziksel rahatsızlık,gerek de ruhsal tedavi gören tüm danışanlarımla Alternatif TIP tedavisinin "önemini" bir kez daha onaylamış olduk.


Sizlerden bir kez daha rica ediyorum. Tedaviyi büyük bir sabır ve özveri ile karşılayın. Size kaos gibi karmaşık gelen olaylara aslında değişimlerin, yeniliklerin gelmis  olduğunu kabul ederek gözlemleyin.Herzaman Sevgi enerjisinde kalın.

Tedavi sırasında bu zamana kadar vücudunuza çektiğiniz negatif enerjinin çıkmasına müsade edin ve akışa bırakın kendinizi..

 

Bizler sizin başınıza gelen her türlü fiziksel hastalık, ruhsal yıkım,yaşamda ki tıkanma,gecikme, ertelenmelerin ana sebebini bulup yok etmek ve sizin yolunuzu açmak icin görevliyiz. Bu çalışmalarda bizler size ,sizlerde bize çok büyük katkılar sağladınız.Tesekkür ederiz..

 

SEVGILERIMLE....

 

L.NILAY ACIKEL

 

Druckversion | Sitemap
© www.nilayacikel.com

E-Mail