Aura üzerine bilgilendirme!

 


☑İnsanlar: Oturduğu yerden Yeni kalkmış birinin sıcağına oturmak zorunda kalırsanız, oturmadan evvel elinizle süpürün.Kök çakrasının enerji merkezinden yayılan enerji sizin enerji alanıniza etki eder.

☑Masaj : Her önünüze gelene Masaj yapmayin!..Masaj yapmak diğer kişinin Aura düzeyinde hastalığını sıkıntısını almak gibidir.'Eğer meslek olarak yapılan mecburi bir iş ise, kendini hergün koruma altına alarak masaja başla!

☑Ufak çocukları her sevmek isteyenin kucağına almasına müsade etmeyin! Bebeklerinizi kendiniz arındıktan sonra kucağınıza alın ve auranızda dua ve temiz enerji ile besleyin..

☑Düşüncenizle diğer insanların aura alanına girmeyin!
Insanların yaşamlarını merak edip ,devamlı konusunu açıp, didiklemeyin.Düşünceleriniz ile onlardaki (pozitif ,karmaşık yada negatif)enerji,kendi Auranızı ve karşı tarafı etkiler.

☑Dedikodu yapmayın, dedikodu beyinler arasındaki bağlantıdır,bir çeşit kontak kurmaktır,Dedikodu enerjinizi düşürür..

☑Her önünüze gelenin sırrını almayın..
Sırrınızı zayıf karakterlere vermeyin..

☑Başka insanların Elbiselerini ödünç,de olsa almayın..başkasının elbisesini giymek onun olur olmadık enerjilerini i üzerine almak demektir.☑Facebookda paylaştığınız her resim sizin enerjinizi çeker, diğer insanlar sizinle bağlantı kurabilir..Buna fırsat vermemek için kendinizi koruma altına aldığınız teknikleri fotoğrafınız üzerinde de uygulama yapın.

☑Fala bakma!Eğer arkadaşlar arasında eğlence amaçlı fal bakayım derseniz,Bazen düşünce enerjinizle diğer insanın aura alanındaki negatifleri üzerinize çekersiniz.Dikkatli olmaya çalışın,herşeyin farkında olun !

☑Tuvalete girdiğinde hijyene dikkat et! Dışkılardan gelen negatifler seni hasta eder..Özellikle halka açık tuvaletler..Lütfen oturmadan önce tuvaleti bir güzel temizleyin!

☑Uyumlanma adı altında şifa enerjisi alacağım diyerek ne olduğu belirsiz olan insanlarla bağlantıya girmeyin,bilgi alışverişi yapmayın !
Diğer kişinin iç dünyası olduğu gibi sana akseder..Her zaman bu konuda uzman ve kendini yetiştirmiş işi bilen insanlar ile iletişim kurun .

⭐Insanın içindeki hisler en değerli pusuladır. Negatif alanlardan, negatif insanlardan mutlaka kaçının. Yoksa tüm enerji alanınızı kirletir ve sizi hızla aşağı çekerler.

Druckversion | Sitemap
© www.nilayacikel.com

E-Mail